Acun Ilıcalı, Turabi Çamkıran ile bir araya geldi: ‘Geri sayım başladı’

Survivor’ın öne çıkan yarışmacılarından Turabi Çamkıran, bu yıl gerçekleşecek Survivor All Star’ın kadrosuna dahil oldu. Acun Ilıcalı, All Star öncesi Turabi Çamkıran ile buluştu ve birlikte çekilen fotoğraflarını, “Geri sayım başladı” notuyla sosyal medya hesabından paylaştı.

Çamkıran da Ilıcalı’nın paylaşımına kendi Instagram hesabında yer verdi. Yarışmacı, “Tüm hayallerimi fazlasıyla gerçekleştirmeme vesile olduğun için, Hollywood’daki kariyerimde her zaman yanımda olduğun için ve dünyanın bir numaralı projesinde yine bana yer verdiğin için sana canı gönülden teşekkür ederim abi. Survivor gibi dev bir projede yer almak benim için her zaman bir onurdur” ifadelerini kullandı.

Çamkıran paylaşımına ayrıca, “Çok çalışıp kafasını kullananlar için Survivor tüm hayallerin gerçekleşeceği bir yerdir. Yatanlar, vefasızlar, kansızlar ve de kafasını kullanmayanlar için sadece açlık ve zorluklarla dolu bir ada turudur” yazdı.

Turabi Çamkıran, Survivor’da üç kez mücadele edip, iki kez şampiyon olmuştu.

Turabi, All Star formatında düzenlenecek 2024 sezonunda yarışacağının açıklanmasının ardından “Survivor’a gelen yarışmacılar iyi hazırlansınlar. Öyle bomboş ve de normal antrenman yaparak gelmesinler. Hasta yatağımdan kalkıp hazırlanmama değsinler. Tüm şampiyonlar da geldin. Bakalım SMS olmadan karşımda ne kadar dayanabilecekler!” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir