Beren Saat ve Kenan Doğulu Aşkına Dair Bilinmeyenler

Aşklarıyla birçoğumuzun hayal çifti olan Beren Saat ve Kenan Doğulu son zamanlarda mutlu evlilikleri ile gündem oluyorlar. Bizde onların aşkına geçmişten günümüze, bilinmeyenleriyle bakalım istedik. ?

Türkiye’nin en gözde çiftlerinden Beren Saat ve Kenan Doğulu, başarılarıyla ve uyumlarıyla daima konuşulmayı başarıyor.

Biri müzik dünyasının yıldızı diğeri ise ekranların sevilen yüzü. Hadi gelin onların bilinmeyen geçmişine birlikte inelim.

Dillerimize pelesenk olan şarkılarıyla hala bu kadar güncel olabilmeyi başaran Kenan Doğulu kariyerinin yanı sıra geçmişte özel hayatıyla da epey gündem olan bir isimmiş.

Birçok ünlü isimle anılan Kenan Doğulu’nun magazin dünyasına yansıyan ilk aşkı Billur Kalkavan olmuştu.

Daha sonralarda ise manken Tuğçe Kazaz ile yeni bir aşka yelken açtı.

Kenan Doğulu’nun hızlı zamanlarıydı desek yerinde olur diye düşünüyoruz. O dönem Burcu Esmersoy, Hepsi grubundan Cemre, Özge Ulusoy gibi daha pek çok isimle anılmıştı.

Gelelim Beren Saat’in aşk hayatına. Yıllar önce bir trafik kazasında kaybettiği sevgilisi Efe Güray’la bir dönem gündeme gelmişti.

Efe Güray’ın ısrarı üzerine ‘Türkiye’nin Yıldızları’ yarışmasına katılmış ve yarışmadan sonra da kariyer basamaklarını hızla tırmanmıştı. Ancak Efe Güray sevgilisinin yükselişini göremeden çok genç yaşta hayata veda etti.

Bu çalkantılı aşk hayatlarından sonra Beren Saat ve Kenan Doğulu’nun yolları nasıl kesişmiş bakalım.

Beren Saat geçtiğimiz yıl Instagram üzerinden yaptığı Belçim Bilgin’in doğum günü kutlaması paylaşımıyla Kenan Doğulu ile tanışma hikâyelerini de anlatmıştı.

Bundan yıllar önce, Ayfer Dönmez ve Belçim Bilgin, “Aykut’un doğum gününü kutlayacağız.” diyerek onu partiye gitmeye ikna etmişler. Partide Kenan da varmış ve sohbet edip birbirlerinin numarasını almışlar. İşte tüm hikaye böyle başladı.

2014 yılında Los Angeles’da Malibu sahillerinde aşklarını sade bir nikah töreniyle taçlandırmışlardı.

Bu özel günde yanlarında bulunamayan arkadaşları için de Büyükada’da görkemli bir davet verdiler.

2021 yılında da Beren Saat ölen sevgilisinin kardeşinin düğününe eşi Kenan Doğulu ile birlikte katılmıştı.

İlişkilerinin bir döneminde kriz yaşayan ve bu krizi atlatmaları uzun süren çiftin sonrasında ayrılık haberleri çıkmıştı.

Evliliklerinin üzerinde bir süre kara bulutlar dolanmıştı fakat bu zor zamanları ele ele verip aşmayı başardılar.

Sonrasında katıldıkları her davette ya da özel gecede birbirlerine olan aşklarını sık sık dile getirdiler. Bizde onları hayranlıkla izledik.

Kenan Doğulu 2022 yılında ‘Yılın ikonu’ ödülünü eşi Beren Saat’in elinden almıştı.

Sahnede romantik anlar yaşayan çiftin heyecanı adeta yüzlerinden okunuyordu. İzleyici olarak onları kıskanmamak elde değil.

Şimdi gelelim onları magazine taşıyan son olaya. Yakın dostlarının oyununa katılan çift çıktıktan sonra verdikleri röportajla sosyal medyanın diline düştü.

Beren Saat’in Kenan Doğulu’nun başarısından bahsederken girdiği haller ‘liseli genç kızlara döndü’ dedirtti.

Beren Saat ve Kenan Doğulu çiftinin inişli çıkışlı aşk hikayeleri ve hikayelerinin nasıl başladığına şöyle bir bakmış olduk. Siz bu çift hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlarda buluşalım. ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir