Eva Mahkovic’in uyarladığı, Aslı Önal’ın çevirdiği ve Aleksander Popovski’nin yönettiği oyun, turne programının ikinci ayağında Budapeşte’den sonra Belgrad’da da seyirci karşısına çıktı.
Budapeşte ve Belgrad’da sahnelendi
![](https://armutlu-haber.com.tr/wp-content/uploads/2024/04/budapeste-ve-belgradda-sahnelendi-inYixRSz.jpg)
Eva Mahkovic’in uyarladığı, Aslı Önal’ın çevirdiği ve Aleksander Popovski’nin yönettiği oyun, turne programının ikinci ayağında Budapeşte’den sonra Belgrad’da da seyirci karşısına çıktı.