CBOT GPT ile Şirket İçi İletişimde Köklü Değişim

Türkiye’nin önde gelen yapay zeka şirketi CBOT, iş dünyasında büyük bir değişim yaratıyor. CBOT’un GPT teknolojisi sayesinde, şirketler artık hızlı, akıllı ve geniş kapsamlı chatbotlar oluşturmanın avantajlarını deneyimliyor. Bu yenilikçi çözüm, CBOT GPT adını taşıyor ve yoğun bilgi içeren veritabanları, sistemler ve dokümanlar gibi kaynaklardan beslenerek çalışanlara destek olacak chatbotlar oluşturmanıza imkan tanıyor.

Türkiye’de bu teknolojiyi ilk sunan şirket olarak CBOT, şirketlerin iç iletişimini ve iş süreçlerini modernleştirmelerine olanak tanıyor ve iş dünyasının dijital dönüşümünü hızlandırıyor. Yenilikçi şirket, yapay zeka alanında liderliğini sürdürüyor ve müşteri hizmetleri otomasyonunda sunduğu özelleştirilebilir ve güvenilir GPT teknolojisi tabanlı çözümlerle Türkiye ve dünya genelindeki şirketlere geleceğin teknolojisinin kapılarını aralıyor.

CBOT GPT ile İş Süreçlerinde Çığır Açan Değişim

CBOT GPT, şirketlerin iç iletişimini ve iş süreçlerini büyük ölçüde iyileştiriyor. Bu teknoloji, çalışanların insan kaynaklarıyla ilgili sorularını hızlı ve doğru bir şekilde yanıtlamak için kullanılıyor. Ayrıca çağrı merkezi ekiplerine destek sağlayarak çağrı çözüm sürelerini kısaltıyor. Bu sayede şirketler, çalışanlar ve müşterileriyle daha etkili iletişim kurabiliyor ve verimliliği artırıyor.

Özelleştirilmiş Dil Modelleri ile İş Süreçlerinizi Dönüştürün

CBOT GPT, GPT modelinin doğal dil işleme ve yapay zeka yeteneklerini kullanarak kurumların kendi verilerine dayalı, özelleştirilmiş dil modelleri oluşturmasına imkan tanıyor. Özellikle bankacılık, sigortacılık, havayolları, telekomünikasyon, kamu hizmetleri gibi düzenlemelere tabi sektörlerde faaliyet gösteren şirket ve kurumlar, CBOT GPT’yi kendi altyapılarında kolayca kullanarak verimliliği artırıyor.  CBOT GPT’nin sunduğu değerin önemli bir bölümü de şirketlerin çalışanları ile iletişimlerini basit, verimli ve etkin bir şekilde kurgulayarak, şirketin genel verimliliğini ve çalışan memnuniyetini artırmalarını sağlamasında yatıyor.

Veri Güvenliği ve Yerinde Çözüm

CBOT GPT, Türkiye’de veri koruma ve kişisel verilerin güvenliği konusundaki hassasiyeti ile dikkat çeken bir yapay zeka chatbot modelini sunuyor. Türkiye’nin önde gelen yapay zeka şirketi olarak, CBOT şirketlerin iç iletişimini ve iş süreçlerini modernleştirmelerine olanak tanıyor ve iş dünyasının dijital dönüşümünü hızlandırıyor. CBOT GPT, son teknolojiyle oluşturulan güvenli, geniş kapsamlı ve özelleştirilebilir bir çözüm sunarak iş dünyasının geleceğine akıllı bir yatırım olarak öne çıkıyor.

CBOT CEO’su Mete Aktaş, CBOT GPT’nin şirket içi iletişimde ve iş süreçlerinde devrim yarattığına dikkat çekerek şunları söyledi: “GPT teknolojisi, şirketlerin iş süreçlerini ve çalışanları ile iletişimini yeniden şekillendirme potansiyeline sahip. Çalışanlara yönelik chatbotlarımız, CBOT GPT ile sadece mevcut durumu değil, aynı zamanda diyalogsal yapay zekanın geleceğini de dönüştüren devrimsel bir adım. Yoğun ARGE çalışmalarımız sayesinde oluşturduğumuz CBOT GPT’nin önümüzdeki yıllarda, iş dünyasında geleceğin teknolojisinin kapılarını açtığına şahit olacağız. Yapay zeka, şirketlerin iletişim biçimlerini yeniden tanımlayarak, tüm sektörlerde gerçek bir dönüşüme öncülük edecek” diyor.

CBOT Hakkında:

2017 yılında kurulan Türkiye’nin lider yapay zeka şirketi CBOT, yapay zeka tabanlı müşteri hizmetleri otomasyonu konusunda uzmanlaşmıştır. Müşteri hizmetleri, satış, pazarlama, çalışan destek masaları gibi bir çok farklı amaçla hayata geçirdiği yapay zeka tabanlı sanal asistanlar, Türkiye’de ve Dünyada önemli yapay zeka projeleri arasına girmiş, çeşitli ödüller almıştır. Gartner raporlarında yer alan ve Meta’nın WhatsApp Business Çözüm Sağlayıcı Partneri olan CBOT, kurumların, son kullanıcılara 7/24, anında kesintisiz ve kişiselleştirilmiş bir hizmet sunmalarını, satışları ve müşteri memnuniyetini artırmalarını sağlamaktadır. CBOT hem Chat GPT ye entegre olarak hem de kurumsal kullanıma özel GPT modelleri oluşturduğu ürünü CBOT GPT ile kurumlara, son teknolojiye sahip çözümleri keşfetme ve bunları uygulayarak dijital dönüşümde bir adım öne geçme fırsatı sunmaktadır.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir