En uğursuz 4 burç- Scrat bile onlardan talihli

İnsanların hayatlarını etkileyen burçlar adeta kişilerin yaşam merkezine… Öyle ki bazıları günlük burç yorumlarını okumadan güne bile başlamıyor. Gelecekte nelerle karşılaşacaklarını merak edenler sürekli burç yorumlarını takip ediyor.

2024 yılında ise astrologlar tarafından en şanssız ve uğursuz burçlar açıklandı. Astrolojiden faydalanılarak hazırlanan listeye ilişkin bilgiler posta.com.tr sitesinde yer aldı. Buradaki bilgiye göre en şanssız burçlar şöyle; ikizler, balık, aslan ve yengeç.

İKİZLER

İkizler burcu olanlar genellikle çevrelerinde çok sevilir. Aşırı sosyal oldukları için herkesle çok kolay arkadaşlık kurarlar. Ancak ikizler burcu olanlar bazı konularda çok şanssız olabilir.

İkizler burcunun aşk ve iş hayatı hiçbir zaman istediği gibi gitmez. Değişken fikirleri onların çok kararsız olmalarına sebep olabilir. Bu sebeple hedefledikleri yolda yürümekte zorlanırlar.

BALIK

Balık burcu astrolojideki en hassas ve duygusal burçlar arasında yer alır. Hayat boyu her zaman gerçek sevgiyi arayan balık burçları özellikle aşk konularında çok talihsiz olur.

Balık burçları asla kendileri gibi hassas, duyarlı ve herkesi çok sevebilen birini bulamaz. Kendisi o kadar hayat ve sevgi doludur ki bu konuda kimse onlarla yarışamaz. Balık burçları negatif duyguları sebebiyle de hayat boyu şanslı olamıyor

ASLAN BURCU

Aslan burçlar genellikle güçlü olur. Ayakları her zaman yere sağlam basar. Onların mücadele etmediği bir zamana denk gelmek mümkün olmaz. Hayatla resmen savaşırlar. Ancak Aslan burçları asla şanslı olamaz. Her zaman kendi çabalarıyla bir şeyleri elde ederler. Fırsatlar ayağına gelmez.

Aslan burcu olanlar her zaman başarılı olmayı hedefler. Ancak onların ışığını hiç kimse fark etmez. Aslan burçları bu sebeple şanssız burçlar arasında yer alır.

YENGEÇ BURCU

Duygu yoğunluğuyla tanınan yengeçler genellikle içine kapanıktır. Bu nedenle de kendi imkanlarını oluşturmada zorlanan yengeçler aşk ve iş hayatında hayalini kurduğu başarıyı yakalamakta da zorlanır. Bu nedenle de en şanssız ve uğursuz burçlar listesinde yer alır.

Kaynak: posta.com.tr

Derleme: teknolojioku.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir